Şişirebilir Yastıklama Makinası

  • Ambalaj sistemi, patentli Barrier Bubble® hava şiltesi malzemesini otomatik olarak şişirir ve ürünü çıkarır. Sealed Air tescilli film teknolojisi, havayı, polietilen hücreli hava malzemelerine göre daha uzun tutar ve yastıklama ile genel ambalaj koruma için başka malzemelerden daha iyi performans gösterir.
  • Şişirilebilir hava şilteli malzeme, sevkiyat süreçlerinin tamamı boyunca mükemmel yastıklama özelliklerini korur.şişirilebilir hava şiltesi sistemi, 300 mm ve 600 mm genişliklerde ve dakikada 20 metreyi bulan hızlarda şişme yastıkları böylece en zorlu paketleme işlerine ayak uyduracak kadar çabuktur.
  • Küçük kaplama alanı ve çok amaçlı kullanımı, teslimat ve uygulama seçenekleri ile hemen her ambalaj ortamına uygun, en iyi seçenektir.ambalaj tezgahı üzerinde küçük bir kurulum alanı (0,6 m2 den az) yeterlidir. Kompakt tasarım, masa üstüne rahatça uyabilir veya masa yanı bir standa takılabilir. Bir adet film rulosu 456m2 ekstra büyük baloncuklu malzemeye eşittir ve böylece depolama alanı ve kullanımdan kazanç sağlayan, ihtiyaca göre ambalajlama sağlar.s, çok çeşitli sistem aksesuarı ile desteklenmekte olup, böylece her aketleme işleminde kullanılabilecek kadar esnek olması sağlanır.
  • <